Spotlight: The iCuda

icuda_fb_cover


Aplikácia The iCuda tento rok oslávi štyri roky svojim službám verejnosti. Za tieto štyri roky sa vypracovala na dospelú aplikáciu, ktorá dokáže ponúknuť svoj obsah v kvalitnej a dynamickej forme.

Čo ale stálo za spopulárnením aplikácie.

Užívatelia

Vy. Vďaka Vám, užívateľom, je The iCuda tam, kde je dnes. Ste dušou a hnacím motorom celého procesu vďaka vašej odozve.

Anti-Ad

The iCuda nie je miestom, kde by sa nachádzala reklama, alebo sa niekedy reklama bude nachádzať. A tu je fakt: iCuda nezdvihla svoju návštevnosť vďaka platenej reklame, ale vďaka odozve užívateľov naprieč internetom.

Čo ďalej?

iCuda dnes ponúka moderný dizajn a modernú technológiu. Avšak neustále sa niečo nového vytvára a pretvára do jednoduchšej podoby. A aby iCuda nezaostávala, bude súčasťou tohoto procesu vylepšovania a dostupnosti.

Ale pýtate sa, ako je to s hlavnou časťou aplikácie – obsahom? Už dnes iCuda ponúka na sledovanie niekoľko televíznych staníc (ak zatiaľ hovoríme o televízii). Ale na to, aby ste si mohli na vašom tablete či smartfóne pustiť televíziu, musí zvuk a obraz videa prejsť naročným procesom konvertovania do spravného čitateľného formátu pre tablety a smarfóny. iCuda ale nepovoľuje, a bude sa snažiť Vám poskytnúť čo najviac televíznych staníc. A ako vždy, úplne zadarmo.